УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | США запрещают нам бить по России? Тогда мы должны им кое-что напомнить

США запрещают нам бить по России? Тогда мы должны им кое-что напомнить

Когда мы сравниваем российскую агрессию против Украины с другими историческими периодами, то следует обращать внимание не на Первую или Вторую мировые войны... Не на корейские или кипрские сценарии...

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

А, на кризу кінця 80-х років - Ірано-іракську війну, вторгнення Іраку в Кувейт та переддень розпаду Радянського Союзу.

В контексті нічних новин про одну з наймасовіших атак українських дронів в Севастополі, Новоросійську та Туапсе, було б доречно згадати операцію "Німбл Арчер" (англ. Operation Nimble Archer, укр. "Спритний лучник"), яку проводили військово-морські сили США у Перській затоці з метою захисту кувейтських транспортних танкерних перевезень від нападів іранських військово-морських сил.

19 жовтня 1987 року американські кораблі атакували дві іранські нафтові платформи в Перській затоці. Трьома днями раніше іранці атакували кувейтський танкер під американським прапором "Сі Айсл Сіті", який був уражений протикорабельною ракетою китайського виробництва HY-2, коли перебував на якірній стоянці поблизу нафтового терміналу столиці Кувейту.

Коли сьогодні американські офіційні особи будуть реагувати на українські удари по агресору - нагадайте їм про операцію Nimble Archer.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...