Признание Германией Голодомора геноцидом украинского народа – это восстановление исторической справедливости

1 минута
10,4 т.
Признание Германией Голодомора геноцидом украинского народа – это восстановление исторической справедливости

Визнання Німеччиною Голодомору геноцидом українського народу — це не просто історичне рішення. Це подія, про яку нам багато років казали: ніколи цього не буде. Просто тому, що не буде.

Видео дня

Але принцип зовнішньої політики Президента Зеленського полягає в тому, що немає нічого неможливого. Над цим рішенням працювало багато людей на всіх рівнях. Від Президента до дипломатів, експертів і громадськості. Ми говорили, переконували, роз’яснювали.

Цієї осені я провів окремі розмови з кожною демократичною фракцією Бундестагу. Нарешті рішення є і я глибоко вдячний депутатам ФРН за це. Але окремо я хочу подякувати своїй колезі, главі МЗС Німеччини Анналені Бербок. За те, що погодилася разом зі мною відвідати меморіал Голодомору у Києві, за те, що вшанувала жертв свічкою і відчула цю трагедію, і за те, що після цього міністерство, яке вона очолює, змінило свою думку та вперше підтримало визнання Голодомору геноцидом.

Цей крок відновлює історичну справедливість та вшановує пам’ять мільйонів жертв геноциду, який Сталін і його поплічники вчинили проти нашого народу.

Світ не зміг зупинити цей злочин тоді, але може хоча би зупинити російську брехню про нього зараз і назвати його тим, чим він був: геноцидом.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...