УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Вадим Денисенко
Вадим Денисенко
Народний депутат України

Блог | О возможном теракте на запорожской АЭС: мир будет ходить по лезвию бритвы

О возможном теракте на запорожской АЭС: мир будет ходить по лезвию бритвы
  1. В своїй книзі "Як зруйнувати русскій мір", я окремо писав про психологію Путіна і про один з найголовніших його комплексів. Це комплекс Карибської кризи. Він щиро вірить: якби Хрущов тоді не злякався, історія пішла б інакше і союз переміг би Штати. Так от, якщо коротко, мрія його життя - перемогти в карибській кризі-2.
  2. При цьому, я завжди говорив: він по натурі боягуз. І ніколи не наважиться натиснути червону кнопку. По-тихому, підленько підірвати ГЕС - так. А от відкрито, пустити ракету, це не про нього.
  3. Ми маємо розуміти: найближчі місяці росіяни будуть активно блефувати і лякати світ. Наша ж зброя - інформаційно-дипломатична війна і , з цієї точки зору, дуже важливою є сьогоднішня заява Зеленського.
  4. На жаль, історія з ГЕС, не набула потрібного розголосу і Путіна напряму не звинуватив майже ніхто. Це дає можливість Путіну знову вважати, що він у грі може піднімати ставки.

Одним словом, найближчі місяці світ буде ходити по лезу бритви. А у нас, як я писав і раніше, будуть нервові гойдалки, які будуть посилюватися російськими інформаційними провокаціями.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...