УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Ну что, Биби, помог тебе "твой друг" Путин?

Ну что, Биби, помог тебе 'твой друг' Путин?

Як відомо останні роки премʼєр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху вибудував так звані "особливі та братські" відносини з Путінською росією. Він брав участь у всіх заходах "русского міра" від Путіна, включно із так званим урочистим, пропагандистським маршем "Безссмертный полк".

А тепер делегацію ХАМАС… радо приймає і веде перемовини про співпрацю з ним Міністерство закордонних справ Путінської Росії?!

Нагадаю, що батько нинішнього премʼєр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньяху - Бенціон Нетаньяху, професор історії, який народився в Польщі та був особистим секретарем одного із ідеологів сіонізму Володимира Жаботинського.

Саме того Володимира (Зеєва) Жаботинського, який переконував у необхідності спільних дій українців та євреїв у боротьбі за власні національні незалежні держави та проти російського імперіалізму й шовінізму.

Саме того Володимира (Зеєва) Жаботинського, який підписав угоду із представниками уряду УНР в екзилі про створення при війську УНР єврейської жандармерії та на критику щодо тісної співпраці із українським національно-визвольним рухом відповідав:

"Я пишаюся…роллю, яку я відіграв під час час оборони Єрусалима. Але ще більше я пишаюся угодою з Петлюрою, дарма, що з неї нічого не вийшло. І коли я помру, ви можете написати на моїй могилі:

"Це людина, що підписала угоду з Петлюрою".

Вивчаємо історію й не повторюємо історичних помилок минулого!

П.С. БІБІ - так в народі, по-доброму, називають в Ізраїлі свого премʼєр-міністра Беньяміна Нетаньяху.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...