Что делать с побежденной РФ: пять важных шагов

5 минут
25,5 т.
Что делать с побежденной РФ: пять важных шагов

Настав час проаналізувати ситуацію в росії після війни з Україною. Всі в світі вже розуміють що Україна переможе, але не всі розуміють, що робити з переможеною рф.

Видео дня

Я пропоную п’ять кроків трансформації росії, які гармонізують політичний ландшафт та покроково нормалізують ситуацію на континенті і на самій території рф.

Отже – п’ять кроків:

  1. Десакралізація влади рф
  2. Деімперіалізація зовнішніх відносин рф
  3. Демілітарізація армії рф
  4. Децентралізація економіки рф
  5. Деконструкція субєктів рф

1-й крок. Десакралізація влади рф

Російська пропаганда, політика та придушення демократичних процесів та інституцій в рф дуже сакралізували російську владу. Народам рф протягом декількох виборчих кампаній просували головний наратив "Є путін – є росія!". Телевізійна пропаганда втовкмачувала в свідомість роками наративи, що навкруги – ворог (колективний Захід) та те, що росія завжди права. Ця пропаганда та дії політиків і чиновників сакралізували владу, дії спецслужб – залякали і зробили в свідомості громадян керівництво росії небожителями, яким можливо все.

В реальності, політики і чиновники – це менеджери, яких наймає народ для управління державою. Якщо вони погано працюють, крадуть – їх змінюють на демократичних, а не фальсифікованих виборах. Путін – руйнивник та деконструктор росії і це вже бачать не тільки і світі, а і у самій рф.

Треба змінити медійну політику і відкрити росіянам різні точки зору, щоб за пару років навчити їх критичному мисленню і привчити до цивілізованої поведінки.

2-й крок. Деімперіалізація зовнішніх відносин рф

За останні 500 років ті країни (та країна), які були на місці сучасної рф проявляли імперські амбіції. Зараз ми живемо в цивілізованому і глобалізованому світі. Працюють міжнародні інституції в яких країни домовляються про правила життя та співіснування. Люди мандрують світом, роблять бізнес, навчаються та творять в різних країнах і захоплювати території сусідніх держав – поганий тон.

Біля 100 років тому СРСР приєднав багато національних республік, які у 1991 році змогли частково звільнитися з "тюрми народів", зараз залишилось у рф 20 суб’єктів, які прагнуть це зробити у найближчому майбутньому.

Сучасна росія, останні 30 років, робить спроби захопити частини сусідніх держав хоча б у "гібридному варіанті" роблячи зони нестабільності у Грузії, Молдові, Азербайджані, Україні тощо.

Імперіалізація, вбивство людей заради захоплення територій – це погано. Спочатку рф повинна закрити свої амбіції на створення "зон нестабільності" у сусідів, а потім випустити національні республіки зі своєї в’язниці. А далі, забути про свої імперські амбіції, виплачуючи репарації і компенсації Україні, за ті руйнування та смерті які наробила рф, розв’язавши найбільшу війну в світі в цьому столітті.

3 крок. Демілітаризація армії рф

До цього року існував міф про те, що рф має "другу армію в світі". Війна в Україні показала, що та російська військова техніка, включаючи танки, літаки та бомби - це купа старого і небезпечного металобрухту. Цим всім російські військові не вміють користуватися, а крадіжки на складах зробили майже всю техніку небезпечною в користуванні. Поведінка, мотивація та вправність російських військових на війні в України довела, що це мародери, збоченці та боягузи, а не військові. Виявилось, що у російських військових відсутня честь, совість і вправність у виконанні військових завдань. Завдання "захопити Київ за 3-4 дні" вони провалили і не виконали. Небезпечність російської армії проявилась у їх поведінці на Чорнобильській і Запорізькій АЕС. Спроби ядерного шантажу та нерозуміння поводження з радіоактивними елементами показує небезпечність використання армією рф ядерної зброї. Тим паче "літак судного дня", з якого і віддаються накази про ядерні удари в росії в непрацюючому стані, і не зміг навіть злетіти для параду на червоній площі у Москві.

Демілітаризація повинна початись з закриття пускових установок міжконтинентальних ядерних ракет на територіях національних республік, які будуть від’єднуватись від росії. Коли відбудеться фрагментація рф треба зосередити ядерний потенціал з небезпечними боєголовками в одному суб’єкті і там знищити всю стару зброю ядерного, хімічного і бактеріологічного спрямування. Там і заховати глибоко в землю. Всі нові зразки зброї розподілити між учасниками антипутінської коаліції – Україна, США, Велика Британія, Польща тощо для зберігання. Заборонити росії (тому суб’єкту, який так буде називатися після фрагментації) мати збройні сили та небезпечну зброю на 100 років. Досвід таких заборон після воєн в світі є.

4 крок. Децентралізація економіки рф

Несправедливість сучасної росії в тому, що Москва і Санкт-Петербург збирають всі ресурси національних республік та суб’єктів рф. Нафта, газ, золото і діаманти видобуваються в далеких регіонах рф, у важких умовах, і направляються в Центр, де олігархи і чиновники мають всі зиски від цього. Багатіють вони несправедливо, тому що регіони, власники цих унікальних природних багатств живуть дуже бідно, не мають доріг, газо забезпечення (!) сіл та навіть електрики в деяких регіонах.

Розподіл державного бюджету рф мав би забезпечувати комфорт та добробут звичайних громадян всіх суб’єктів росії, але багаторічна практика застосування це робить несправедливо. Діти всіх чиновників у Москві і Санкт-Петербурзі вчяться і живуть на Заході, в цивілізованих країнах, і не пов’язують своє майбутнє з росією.

Пропоную багаті регіони, які видобувають і є власниками природних надр – газу, нафти, золота, діамантів тощо, залишати прибуток від продажу у своїх регіонах. Не треба все віддавати на Москву, щоб там жирували ті, хто не має відношення до цього.

Досить годувати Москву! Відповідно є логіка від’єднання цих регіонів від рф і створення власних бюджетів і добробуту. Таким чином в регіонах буде стільки грошей, що можна жити як в Дубаї, США, цивілізованих країнах!

5-й крок. Деконструкція субєктів рф

Рф в тому вигляді, який зараз існує вже існувати не може. Зараз 82 суб’єкти рф штучно поєднані в одну країну. Небезпечне для світу керівництво росії, у вигляді путіна, змушує народи рф воювати на війні з Україною. Війна де сотні тисяч людей покалічені і вбиті! Жодної логіки немає, що бурят або тувинець їде далеко, в іншу країну, вбивати українців, до яких він не має жодних стосунків. Так путін хоче замарати кров’ю не тільки росіян, які ненавидять українців, а і представників різних національностей рф.

На цю війну використовують з державного бюджету рф шалені гроші та ресурси. В цей час більше третини мешканців рф живуть за рисою бідності і потребують їжі, ліків, хоча б нормальних умов життя.

Вибори в рф відбуваються недемократично і тому в регонах центр (москва) контролює владу і політиків, а спецслужби контролюють поведінку людей.

Треба розробити стратегію фрагментації рф і етапи реалізації. На перехідний період фрагментації рф треба виділити представників з України у всі інституції влади. При Держдумі та думах регіонів треба щоб були кваліфіковані українські спеціалісти, які будуть контролювати перехідні рішення тимчасової російської влади. На телеканалах треба заборонити російську пропаганду і налагодити об’єктивні новини. Коли національні республіки будуть від’єднуватись від рф, треба їм допомогти у формуванні власних, незалежних органів влади, відродженням національної культури, підготовкою власної еліти та визнанням у світі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...