Чистку СБУ нужно начать с чистики лжи Баканова

2 минуты
39,7 т.
Чистку СБУ нужно начать с чистики лжи Баканова

Если этот стыд и ложь не уберут со страницы Службы безопасности Украины, значит, объявление расследования о причинах сдачи юга Украины – это введение общества в заблуждение и проводить расследование по арестованным российским агентам в окружении Баканова СБУ на самом деле не собирается.

Видео дня

Вчера перед увольнением с должности главы СБУ Иван Баканов разместил на странице СБУ заявление, где среди прочего задал такой риторический вопрос:

"Были ли когда-нибудь более масштабные и массовые разоблачения вражеских агентов в разных государственных органах, чем за последние годы?"

Далее текст на языке оригинала.

Чистку СБУ нужно начать с чистики лжи Баканова

Так, пане Баканов, найбільше викриття ворожих агентів за останні роки сталося в вашому найближчому оточенні, бо ви цих зрадників призначали, і це офіційно заявила сама СБУ!

Ваша довірена особа, ваш офіційний радник полковник Олег Кулініч, начальник головного управління СБУ по Криму - арештований судом як російський шпигун, який сприяв здачі півдня України!

Ваша довірена особа, начальник головного управління СБУ по Херсонській області, бригадний генерал Криворучко – позбавлений звання, є фігурантом справи по держзраді! А його помічник полковник Садихін заарештований за підозрою у держзраді та співпраці з російськими спецслужбами!

Ваш друг, бригадний генерал Андрій Наумов, начальник Головного управління внутрішньої безпеки, втік напередодні вторгнення з України, зрадив присязі, і заарештований у Сербії разом з відомим контрабандистом Олександром Акстом, у них була з собою майже мільйон доларів готівки, яку вони приховали від декларування.

Ви просто подивіться, які цинічні речі пише Баканов:

"І наостанок: зараз, коли кожного дня гинуть найвідданіші сини та доньки України, коли російські ракети вбивають наших дітей і випалюють український хліб – не слід забувати про єдність. Та нашу силу в ній. Ми маємо спільно і впевнено рухатися до нашої єдиної мети – перемоги над ворогом!

Бо за нами Правда. І з нами Бог.

Слава Україні! Смерть ворогам".

"Єдність"... "Вбивають українських дітей..." – так скільки б українських дітей залишилось жити, якби не здали південь, не відкрили ворогу шлях на Маріуполь? Людина, яка на найвищі посади призначила зрадників та російських агентів, яка побудувала спільний контрабандний бізнес з Наумовим та Акстом, очевидно, знаходиться поза межами моралі та ніякої совісті немає. Навіть керівництво фракції Слуга народу заявило, про СБУ таке: "Там буде багато чисток, бо насправді за ці всі роки багато резидентів російських спецслужб приховано якимось чином укріпилися в стінах СБУ".

Але якщо СБУ тримає цей ганебний допис на головній сторінці, чи варто це розуміти, що Баканов отримав гарантії, що його особисто чіпати не будуть, і гроші які він поклав до кишені разом з Наумовим, теж не тронуть, і здачу півдня України та загибель десятків тисяч людей цьому керівнику СБУ простять?

Чи почнуть чистку СБУ з чистки брехні Баканова на своїй сторінці?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...