Збитків, через які порушили справу Тимошенко, не існує - екс-чиновник "Нафтогазу"

312
Збитків, через які порушили справу Тимошенко, не існує - екс-чиновник 'Нафтогазу'

Колишній представник НАК "Нафтогазу України" Ігор Кость заявив журналістам біля конференц-залу Апеляційного суду, що збитки "Нафтогазу", які пред’явлені екс-прем’єр-міністрові України Юлії Тимошенко у так званій "газовій справі", є безпідставними. За його словами, таких збитків у бухгалтерському обліку компанії не існує.

Кость розповів, що він - колишній представник НАК "Нафтогазу України" у кримінальній справі по обвинуваченню Тимошенко. Він працював у "Нафтогазі" 11 років, останні 8 років був начальником управління претензійно-позовної роботи. Управління, яке він очолював, займалося захистом інтересів компанії у судах.

"З приводу цієї справи хочу зробити наступну заяву. Ті збитки, які пред’явлені Тимошенко у цій кримінальній справі, є безпідставними. Таких збитків у бухгалтерському обліку компанії не існує. Тому я заявляю, що кримінальна справа порушена безпідставно, і вона має бути закрита ще на стадії судового слідства. Тим більше повинен бути ухвалений виправдальний вирок", - зазначив Кость.

Видео дня

Він також заявив, що цивільний позов був заявлений не через те, що були збитки, а у зв’язку з тим, що Генеральна прокуратура звернулась до "Нафтогазу" з листом, в якому повідомила, що нею нібито встановлено збитки. "І саме ті збитки нічим не підтверджені, гіпотетичні були заявлені у кримінальній справі", - додав він. "Я заявляю, що Тимошенко була засуджена безпідставно. Ця позиція була відома всім у "Нафтогазі", і я її висловлював публічно. І фактично через це я був звільнений з "Нафтогазу", - наголосив колишній представник компанії.

Источник:УНН