УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Заарештовані в Лівії українці будуть звільнені - МЗС

291
Заарештовані в Лівії українці будуть звільнені - МЗС

Українські громадяни, які утримуються під арештом у Лівії, будуть звільнені в найближчі час. Таку думку висловив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ України Олександр Дикусаров на брифінгу. Він підкреслив, що українські дипломати зараз активно ведуть переговори з лівійськими партнерами. Вони просять перевести українських громадян в будівлю Посольства України в Тріполі.

Видео дня

При цьому Дікусаров запевнив, що переговори дадуть позитивний результат та українці вийдуть з-під арешту вже найближчим часом. Крім того, за словами представника МЗС, українці які перебувають під арештом, забезпечені продуктами харчування, питною водою і в них немає проблем зі здоров'ям.

Так, додав Дікусаров, українські дипломати, недавно відвідували, разом з лікарем заарештованих і допомогли їм поспілкуватися з родичами. Нагадаємо, що на початку вересня збройні формування Перехідної національної ради Лівії затримали більше 20 громадян України за підозрою у військовому пособництві колишньому лідерові Джамахірії Муамару Каддафі.