УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Янукович пообіцяв подолати бюрократію та корупцію в БТІ

282
Янукович пообіцяв подолати бюрократію та корупцію в БТІ

Незабаром українцям буде простіше продати будинок або зробити перепланування свого житла. Президент Віктор Янукович у вівторок, 6 вересня, на комітеті економічних реформ дав наказ скоротити кількість документів і довідок, які видають Бюро технічної інвентаризації (БТІ), та ЖЕКи при реєстрації.

Видео дня

"Нам не потрібно примушувати наших громадян отримувати довідки про технічну інвентаризацію під час перепродажу будинків або квартир", - сказав він і додав, що треба дати громадянам вільно розпоряджатися своєю власністю, у тому числі і при переплануванні (нині "узаконення" перепланування - одна з найскладніших і найкорумпованіших процедур у сфері нерухомості), пише Сегодня.

Крім того, Янукович доручив Кабміну у двотижневий термін розв'язати проблему з реєстрацією місця проживання. Сьогодні людина без реєстрації, не може стати на облік в поліклініці, лягти в лікарню, або отримати кредит у банку.

Нагадаємо, у червні заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова озвучила ідею про можливість відміни реєстрації громадян ("прописки") за місцем проживання. Наразі влада не наважується скасувати реєстрацію через високий рівень злочинності у країні.