newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Янукович хоче збудувати в Україні ракетний комплекс

234
Янукович хоче збудувати в Україні ракетний комплекс

В Україні буде побудований надсучасний ракетний комплекс "Сапсан", - про це заявив Президент Віктор Янукович. На засіданні Регіонального комітету з економічних реформ у вівторок у Харкові він заявив про потребу реформування аерокосмічної галузі, - повідомляє Інтерфакс-Україна.

Видео дня

Зокрема, за його словами, треба створити такі умови, щоб виросло нове покоління будівельників супутників, космічних кораблів, ракет і ракетних комплексів. "Перед Україною стоїть таке завдання. Ми його поставили перед собою. Нам потрібно зробити власний сучасний, найсучасніший ракетний комплекс і ми його зробимо - "Сапсан", - заявив В. Янукович.

За словами глави держави, в країні є система "Іскандер", проте, за інформацією фахівців, вона вже застаріла. Як сказав Янукович, мозковим центром ракетобудівної галузі в Україні можна назвати підприємство "Хартрон", яке він відвідав під час робочої поїздки до Харкова.

"Є така українська приказка: українець поки руками не доторкнеться - не повірить. Він повинен переконатися, що це так. Я сьогодні на "Хартроні" в черговий раз почув і власними очима подивився на ці системи управління і почув, що таких країн у світі - три, вони можуть робити те, що можна робити в Україні ", - заявив глава держави.