Волгу і Пукача утримують у СІЗО СБУ для їхньої ж безпеки

365
Волгу і Пукача утримують у СІЗО СБУ для їхньої ж безпеки

Заарештований нещодавно за підозрою у вимаганні та отриманні $500-тисячного хабара екс-глава Держфінпослуг Василь Волга і обвинувачений в убивстві Георгія Гонгадзе колишній начальник міліцейської наружки Олексій Пукач утримуються під вартою в одній установі - СІЗО СБУ в Аскольдовому провулку. Про це повідомили джерела у спецслужбі, зазначивши, що обидва іменитих фігуранта поміщені туди "з метою їхньої особистої безпеки, яку на 100% не можуть гарантувати у Київському СІЗО".

Волгу днями провідали представники Ніни Карпачової, і тепер Омбудсман вважає, що йому слід змінити запобіжний захід - на підписку про невиїзд або звільнення під заставу. Адвокат Волги Олег Король наполягає на тому, що підстав для затримання та арешту його підзахисного не було ні у слідчого ГПУ Віталія Свірепова, який веде цю справу, ні у суду, і постанови, на думку адвоката, які містять грубі порушення закону, ним оскаржені. Втім, Волгу можуть і не звільнити, враховуючи його ж заяву людям Карпачової про загрози життю, які нібито над ним нависли.

Що ж стосується Пукача, то вчора Печерський суд знову не приступив до розгляду його справи. Як пояснила представник Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко, на цей раз причин було дві: відсутність допуску до держтаємниці свідка Олексія Подольського (такий допуск повинна оформити СБУ) і неявка на засідання самого Подольського. Теличенко не приховує розчарування: "Суд над Пукачем почався набагато раніше, ніж суд над Тимошенко і Луценком, але проходить зовсім не такими семимильними кроками", - говорить вона. Наступне засідання - 11 серпня.

Источник:ForUm
Алексей Пукач