Відомі соцмережі можуть незабаром закрити

339
Відомі соцмережі можуть незабаром закрити

У популярній соціальній мережі Facebook з'явилася заява її творця про те, що гряде закриття. Про це повідомив творець популярної соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг. Так, закриття має нібито статися в березні 2012 року. Його "дітище" припинить роботу, оскільки керувати сайтом стало занадто складно, пояснив засновник. За словами Цукерберга, починаючи з 15 березня 2012 користувачі не зможуть більше заходити на свої акаунти. "У користувачів Facebook залишається, таким чином, ще деякий час, щоб звикнути до життя без соціальної мережі", - сказано в повідомленні.

Видео дня

Цукерберг вже погрожував закрити свою соцмережа майже рік тому. 8 січня поточного року на сайті видання Weekly World News з'явилася інформація про те, що з 15 березня 2011 соціальна мережа Facebook припинить своє існування. Видання цитує Цукерберга, приводячи його слова про те, що Facebook вийшов з-під контролю, а стрес управління компанією зруйнував життя її засновника. За словами видання, після 15 березня вся база даних сервісу буде повністю стерта.

12 грудня стало також відомо, що відомі соціальні мережі "Vkontakte" і "Оdnoklasniki" будуть закриті. Таке рішення прийняли представники правовласників Російської Федерації. Наступним кроком представників правовласників Російської Федерації буде за їхніми словами facebook.com, за словами представників там теж активно розвивається піратство.