УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Вбивство фотокора у Києві: друзі вважають, що міліція знайшла крайнього

237
Вбивство фотокора у Києві: друзі вважають, що міліція знайшла крайнього

Правоохоронці поки не називають ім’я затриманого, посилаючись на таємницю слідства.

Видео дня

Друзі та колеги відмовляються вірити, що вбити фотокореспондента "2000" Віталія Розвадовського міг його друг Ярослав Полушкін. Попередньо саме його вважають одним з підозрюваних у вбивстві, пише "Сегодня".

Як повідомлялося, правоохоронці поки не називають ім’я затриманого, посилаючись на таємницю слідства. Відомо тільки, що підозрюється в тому числі неповнолітній, пов'язаний з фотомистецтвом. А очевидці розповіли, що Розвадовський по дорозі у лікарню повторював: "Ярослав, 17 років".

Саме Ярослав Полушкін, 17-и років, є фотографом і учнем покійного Розвадовського.

"Я не знаю більш світлої людини і відмовляюся вірити. Ми бачилися в п'ятницю, мали побачитися сьогодні. Ми двічі говорили в неділю про цей нещасливий айфон (вбивство сталося на місці покупки телефону, - ред.). Якщо він дійсно поїхав купувати телефон, то він знав, до кого їде. Телефон привіз знайомий, він мені це говорив кілька разів. І якби це був Ярослав, він би сказав, я була з ним знайома", - написала у Facebook колега Віталія Олеся Саєнко.

За словами Олесі, друзі (в тому числі і Розвадовський, - ред.) ввечері йшли в гості до Полушкіна, який знімає квартиру разом з дівчиною в районі будинку за адресою Харківського шосе, 168.

"За словами Ярослава, коли вони йшли вдвох з Віталієм, до них ззаду підійшла компанія з декількох чоловік та його (Ярослава, - ред.) несподівано вдарили ззаду. Зав'язалася бійка", - повідомила Саєнко.

За її словами, в ході бійки нападники застосували холодну зброю, Ярослав пробував захищатися, хапав ніж. Але потім йому якимось чином вдалося втекти. Крім порізів рук в бійці Полушкіну "відбили печінку, і він отримав струс мозку", повідомила Саєнко.

"Практично, відразу після того, як він втік, подзвонила його мама, начебто відчувала. І Ярослав розповів їй, де знаходиться. Коли батьки під'їхали, то він вже був майже без свідомості. Його спочатку повезли до лікарні на Червоному хуторі, але там сказали , що у них немає неврологічного відділення та його повезли в БСП (Лікарня швидкої допомоги на вулиці Братиславській, - ред.), де його спочатку помістили в реанімацію, а вже потім перевели у звичайне відділення ", - розповіла Саєнко.

Вона зазначила, що через те, що на "Ярослава хочуть повісити це вбивство, у нього в палаті знаходиться адвокат". Крім того, міліція досі не знайшла ніж, додала Саєнко.