newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Коновалюк про Ландика: в сім’ї не без виродка

399
Коновалюк про Ландика: в сім’ї не без виродка

Заступник голови парламентської фракції Партії регіонів, народний депутат Валерій Коновалюк заявив, що Партія регіонів має зробити висновки з інциденту за участі депутата Луганської міськради, вже колишнього члена Партії регіонів, Романа Ландика, який жорстоко побив дівчину, і позбутися таких членів, які компрометують партію.

"Не тільки підтримую (виключення Романа Ландика з партії – ред.). На багатьох засіданнях політради я виступав з питанням, яке пов’язане з тим, щоб дати оцінку не тільки таким подіям, які відбувались раніше, але зробити все, щоб в Партії регіонів були люди, які переконані в ідеологічних засадах, програмних засадах і цілях нашої партії", – зазначив регіонал.

"Знаєте, як кажуть в народі: "в семье не без урода". Тому для мене дуже прикро, що ми взагалі це обговорюємо, тому що це ганьба взагалі. І я переконаний, що нам потрібно зробити певні висновки із цієї ситуації, але зробити таким чином, щоб будь-хто, на будь-якій посаді, якщо він так брутально порушує закон і демонструє не тільки безкультур’я, але і злочинність, злочинні дії і аморальні поступки – він не може ховатись за партійною ознакою. Партія мусить позбавлятись таких людей, які її компрометують", – заявив Валерій Коновалюк.