newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

В Україну з візитом прибуде Патріарх Єрусалимський

210
В Україну з візитом прибуде Патріарх Єрусалимський

28 березня 2011 на запрошення Інституту прав людини, протидії екстремізму і ксенофобії відбудеться візит в Україну Патріарха Єрусалимського Теофіла III. Це буде перший в історії України візит предстоятеля Єрусалимської Православної Церкви

Видео дня

Патріарх виступить на конференції «Світові релігії і громадянське суспільство - проти ненависті та екстремізму», яка пройде у Києві 28-29 березня 2011 року у готелі «Прем'єр Палас».

На конференції будуть розглянуті питання толерантного співіснування різних релігій у сучасному світі, а також широкий спектр проблем протидії нетерпимості та екстремізму. Ініціатором проведення конференції є народний депутат України Олександр Фельдман.

Блаженніший і Всесвятішим Кір Феофіл, Патріарх Святого града Єрусалима і всієї Палестини, Сирії, Аравії, Йордану, Кани Галілейської і святого Сіону.

З 1964 у Єрусалимі, у Святогробському Братстві. Навчався у патріаршій школі в Єрусалимі. 28 червня 1970 пострижений у ченці патріархом Єрусалимським Венедиктом I.

У 1975-1978 навчався на богословському факультеті Афінського університету, зведений у сан архімандрита. У 1981-1986 навчався у Даремському університеті (Англія). У 1986-1988 відав зовнішніми зв'язками Єрусалимського Патріархату. Був старшим зберігачем Гробу Господнього.

22 серпня 2005 був одноголосно обраний Священним Синодом та інтронізований 22 листопада того ж року.