В Україні реалізується технологічний проект з дискредитації Президента - Герман

252
В Україні реалізується технологічний проект з дискредитації Президента - Герман

Радник Президента України - керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Ганна Герман заявляє, що в Україні реалізується потужний проект з дискредитації Президента Віктора Януковича.

Видео дня

Коментуючи той факт, що в інформаційному просторі зараз багато критикують президента, Герман зазначила, що в Україні не вистачає "дійсно незалежних видань, які дотримуються високих стандартів журналістики, і які б думали про своє реноме, як це роблять респектабельні західні видання".

"Брак респектабельних видань в Україну призводить до однобокого погляду і стереотипності мислення", - вважає вона. На її думку, є люди, які фінансують саме такі підходи в журналістиці, що стосується, зокрема, образу Президента. "В Україні реалізується потужний технологічний проект з дискредитації президента. А ефективного проекту, який би був протидією, немає ", - заявила Герман, зазначивши, що не має на це впливу.

Як повідомлялось, у листопаді Герман заявила, що нині в Україні нема політичних в’язнів, а лише кримінальні. Згідно зі звітом вітчизняних правозахисників у 2010-2011 роках в Україні збільшилась кількість незаконних переслідувань з політичних мотивів. Також стали частішими переслідування за правозахисну діяльність й боротьба проти націонал-патріотичного руху.

Крім того в опублікованому звіті FIDH Україну віднесено до категорії держав, де зафіксовано "найбільш серйозний тиск на правозахисників". До таких країн експерти FIDH також віднесли Латвію, Ірак, Уганду, Руанду, Індонезію, Афганістан, Пакистан, Індію, М'янму і більшість латиноамериканських країн. Водночас, згідно з результатами соціологічних досліджень майже 50% українців вважають, що влада вдається до політичних репресій.