УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Уряд підвищить пенсії чорнобильцям - Азаров

288
Уряд підвищить пенсії чорнобильцям - Азаров

Чорнобильці-ліквідатори, які мають інвалідність першої групи, наступного року будуть отримувати пенсію близько 4 тис. грн. Про це сьогодні сказав Прем’єр-міністр України Микола Азаров, оглядаючи Київський міський центр радіаційного захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи.

Видео дня

Прем’єр, спілкуючись із чорнобильцями у міському центрі, нагадав, що останнім часом виникла проблема в тому, що частина чорнобильців добилася в судах високих розмірів пенсій - і по 17 тис. грн, і по 30 тис. грн, - а в інших пенсія по 1-2 тис. грн.

"Виникає питання, якщо люди однаково втратили здоров’я під час ліквідації, то чи може бути такий розрив (у розмірах пенсій – Ред.). Якби у нас була можливість усім платити по 17 тис., хіба б ми не платили? Тому треба знаходити рішення, яке було б справедливим", - зазначив голова уряду.

Азаров упевнений, що уряд зможе знайти таке рішення. За його словами, уряд підвищить пенсії чорнобильцям-ліквідаторам інвалідам першої, другої і третьої груп. "Я поки що не хочу такі цифри називати. Порахуємо, подивимося і для ліквідаторів першої групи близько 4 тис. грн (буде встановлено розмір пенсії – Ред.) І так підемо 3,5 тис. (інвалідам-ліквідаторам другої групи) і 3 тис. приблизно (ліквідаторам третьої групи) наступного року. І кожного року будемо нарощувати", - сказав прем’єр.