newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Україна та Японія мають намір співпрацювати

270
Україна та Японія мають намір співпрацювати

Україна та Японія мають намір виконати всі домовленості, досягнуті в ході візиту Президента Віктора Януковича до країни висхідного сонця на початку цього року.

Видео дня

Про це йшлося на зустрічі двох найвпливовіших у даних країнах бізнес-організації УСПП та Ради з міжнародних дружніх обмінів (ФЕК), яка днями пройшла в Києві.

На початку зустрічі президент УСПП, народний депутат, радник Президента України Анатолій Кінах висловив глибоке співчуття народу Японії у зв’язку із землетрусами та цунамі, які призвели до значних людських жертв та спричинили масові руйнування країни, і побажав мужності пережити це велике горе.

Сторони висловили сподівання, що дана зустріч стане поштовхом до пожвавлення українсько-японських економічних відносин, започаткує більш тісніші комунікації між діловими колами України та Японії, що дозволить пришвидшити реалізацію двосторонніх проектів, спрямованих на вдосконалення транспортної інфраструктури нашої країни та модернізацію базових галузей вітчизняної економіки.

«Україна та Японія володіють великим потенціалом економічної й інвестиційної співпраці. Двосторонні відносини ми можемо побудувати на дуже взаємовигідній основі. І Україна готова зробити все для того, щоб покращити інвестиційний клімат, створити умови для ефективної роботи приватних інвестицій», - запевнив президент УСПП Анатолій Кінах.

У свою чергу голова Ради з міжнародних дружніх обмінів Хіроміті Фудзіта заявив, що японський бізнес прагне активізувати свою діяльність в Україні, зацікавлений інвестувати в українську економіку та співпрацювати у рамках екологічних інвестицій та захисті навколишнього середовища. «Рада з міжнародних дружніх обмінів, яка представляє інтереси найбільшого японського бізнесу, готова докласти максимум зусиль для поглиблення партнерства з українськими діловими колами», - зауважив Хіроміті Фудзіта.

УСПП та ФЕК домовилися обмінюватися інформацією про взаємовигідні інтереси України та Японії, сприяти розвитку й поглибленню партнерських відносин між японськими та українськими бізнесменами, методами народної дипломатії зміцнювати довіру між країнами з метою формування сприятливих умов довгострокової ефективної співпраці.