УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Москві відбудуться Дні освіти і науки України

216
У Москві відбудуться Дні освіти і науки України

16 вересня 2011 року в рамках проведення Днів освіти України в Російській Федерації у м.Москва, на чолі з міністром освіти і науки, молоді та спорту Дмитром Табачником перебуватиме делегація освітян України. Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

Видео дня

Такий захід у практиці українсько-російської співпраці проводиться вперше. Тож 15 вересня до російської столиці вирушить потяг Київ-Москва з більш ніж 400 делегатами-освітянами. Під час заходів відбуватимуться зустрічі керівництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки Російської Федерації, представників дошкільних та позашкільних навчальних закладів, керівників шкіл і професійно-технічних закладів освіти, представників вищої, післядипломної освіти та університетської науки обох держав.

Українська делегація відвідає навчальні заклади Москви, проводитиме презентації освітніх програм і майстер-класи, відео-презентації. Також передбачено проведення зустрічей і круглих столів, під час яких відбудеться підписання близько 20 двосторонніх угод про подальшу співпрацю.

Нагадаємо, останнім часом приділяється багато уваги обміну досвідом у галузі освіти на міжнародному рівні. Зокрема, 22-23 вересня 2011 року в Києві в рамках головування України в комітеті Міністрів Ради Європи проходитиме форум Міністрів освіти європейських країн "Школа ХХІ століття: київські ініціативи".

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник зазначив, що для обговорення на форумі буде винесено три питання: освіта в багатокультурному суспільстві; компетенції для життя у ХХІ столітті (до цього питання входить, зокрема, обговорення створення єдиного європейського освітнього простору, впровадження єдиних міжнародних стандартів); шкільна освіта та університети.