У Луцьку пообіцяли, що запорізький Сталін у них не пройде

279
У Луцьку пообіцяли, що запорізький Сталін у них не пройде

Встановити у Луцьку пам'ятник Іосіфу Сталіну, як того хочуть комуністи, не дозволить ані Луцька міська рада, ані десятки тисяч мешканців міста. Про це заявив депутат Волинської обласної ради, голова ВГМО "НацАльянс" Ігор Гузь.

Видео дня

Зокрема, Гузь висловив переконання, що Луцька міська рада не дасть дозволу на встановлення пам'ятника Сталіну у Луцьку.

"Ініціатори цього наміру - це групка маргіналів, яких є не більше десяти осіб, але які справно працюють провокаторами. Вони у черговий раз підтверджують провокаційне реноме і діють під керівництвом Партії регіонів на Волині з метою дестабілізації ситуації. Вони навмисно закидають такі теми для того, щоб відволікти увагу від соціальних проблем", - пояснив депутат.

За його словами, пам'ятник у місті Луцьку, де 99,9% громадян не підтримують цю ідею - це "нонсенс".

"Та й взагалі нонсенс у державі Україна мати таку ситуацію, як у Запоріжжі. Адже Сталін - це творець Голодомору, людина, на руках якої знищення Української повстанської армії, переселення до Сибіру сотні тисяч західних українців, які підтримували боротьбу УПА. Сталін - це русифікація і все зле, що у нас було", - зауважив націоналіст.

Він уточнив, що у Луцьку є офіс КПУ, але він не є власністю комуністів.

"Це просто орендоване приміщення. Вони не зможуть поставити монумент на території обкому, як їхні колеги у Запоріжжі", - уточнив Гузь.

Політик розповів, що 11 квітня цього року у Луцьку комуністи вже збирали кошти на встановлення пам'ятника.

"Але тоді мешканці міста прийшли і розігнали цей шабаш. Я переконаний, що якщо такі комуністичні спроби будуть й надалі, то їх проженуть вже не 200 осіб, а в рази більше людей. Ми не допустимо у Луцьку того, що відбулось у Запоріжжі", - пообіцяв Гузь.