Вийде Янукович з осяяним радістю обличчям і скаже: "Я дуже шкодую, але вона померла" - Власенко

345
Вийде Янукович з осяяним радістю обличчям і скаже: 'Я дуже шкодую, але вона померла' - Власенко

Юлія Тимошенко побоюється за своє життя, вважаючи, що влада Віктора Януковича робить усе, щоб вона померла від хвороб. Про це заявив її захисник Сергій Власенко.

Видео дня

"Юлія Володимирівна боїться за своє життя. Вона чудово розуміє: Віктору Януковичу живою вона не потрібна. Ні на волі, ні у в’язниці", - сказав він. "Відповідно, є висока доля ймовірності, і я в цьому переконаний, що влада робить усе не для того, щоб убити її, а для того, щоб вона померла сама", - заявив Власенко.

За словами адвоката, "зараз у СІЗО не намагаються її (Тимошенко) вилікувати, а роблять так, щоб не боліло".

"Ми не виключаємо, що в її відношенні можуть бути застосовані дії, у результаті яких вона помре. Поки все виглядає таким чином, що в якийсь момент вийде Президент Янукович з осяяним радістю обличчям і скаже: "Я дуже шкодую, але вона померла", - заявив Власенко.

Він зазначив, що в Тимошенко "діагностовано проблеми зі спиною".

"Розголошувати діагноз я не уповноважений. Можу лише сказати, що ця хвороба супроводжується постійним больовим синдромом. Знаєте, після арешту Тимошенко в мене були неврологічні проблеми зі спиною, тому я приблизно розумію, що таке больовий шок і як із цим жити два тижні. Вона в такому стані перебуває більше місяця", - наголосив адвокат.

Власенко нагадав, що "з 5 по 23 листопада вона фактично не вставала". "Її один раз майже на руках перенесли на зустріч зі мною, як із її захисником, і після цього випадку всі інші зустрічі проходили в неї в камері", - зазначив він.

"23 листопада було проведено сумновідоме "ранкове обстеження" Тимошенко, коли о 5 годині ранку її вивезли в невідому їй лікарню. З того дня вона продовжує лежати в ліжку, не встаючи", - нагадав адвокат.

"Я не бачу прогресу в стані її здоров'я. Регрес – факт підтверджений. Із кожним днем їй стає гірше, і, підкреслю, вона не отримує жодного лікування, крім знеболювальних препаратів", - заявив Власенко.

За його словами, у Тимошенко "знову почали з’являтися підшкірні крововиливи, природу яких ніхто, включаючи лікарів медсанчастини СІЗО, не може зрозуміти".

"Лікарі Державної пенітенціарної служби вважають, що це, можливо, побічна реакція на знеболювальне, тому скоротили його використання – за останній тиждень їй давали знеболювальне лише двічі", - сказав Власенко.

Захисник також пообіцяв передати виданню копії меддовідок, виданих Пенітенціарною службою. "У них чітко зазначено, що, по-перше, Тимошенко прописаний винятково постільний режим, а по-друге – що стан її здоров'я від обстеження до обстеження погіршується", - уточнив Власенко.