УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко буде надано необхідну медичну допомогу - Янукович

702
Тимошенко буде надано необхідну медичну допомогу - Янукович

Медична допомога Юлії Тимошенко має надаватись у лікувальних закладах Києва. Про це під час 5-го засідання Ради президентів України та Литовської республіки сказав Президент України Віктор Янукович.

Видео дня

"Це питання заслуговує особливої уваги. І, звичайно, медичним працівникам – усім, хто займається цим питанням – треба приділити максимум уваги для того, щоб зняти ці проблеми. Тому я зранку цікавився цим питанням, мав розмову з міністром охорони здоров’я, з генеральним прокурором, з міністром внутрішніх справ, і звернув їхню увагу на те, щоб вони стільки скільки необхідно приділили уваги цьому питанню та надали всю необхідну медичну допомогу. Мене інформували про те, що система лікування, яка сьогодні існує в Україні, не досягла того рівня та тих стандартів, які необхідні. Тому це лікування та ці медичні послуги доведеться надавати в медичних закладах міста Києва. Мабуть це буде зроблено сьогодні-завтра, у найближчі дні", – зазначив Янукович.

Як повідомлялось, останнім часом ЗМІ поширюють інформацію про значне погіршення стану здоров'я Юлії Тимошенко, яка утримується в Лук'янівському СІЗО. Зокрема, перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов 18 листопада поінформував, що екс-прем'єрка не може самостійно пересуватися, а на її тілі з'явилися крововиливи, причому деякі з них – понад 15 сантиметрів. Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова 21 листопада в ефірі одного з українських телеканалів наголосила, що Тимошенко має бути обстежена поза межами Лук’янівського СІЗО. Того ж дня Прем’єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що Тимошенко буде забезпечена всіма потрібними медикаментами.