newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

"Thank you & Goodbye": продажі останнього номеру News of the World побили всі рекорди

219
'Thank you & Goodbye': продажі останнього номеру News of the World побили всі рекорди

Останній номер епатажного тижневика News of the World, що вийшов у неділю, отримав приголомшливий успіх. Весь наклад закритого медіа-магнатом Рупертом Мердоком через скандали із телефонним прослуховуванням британського таблоїду було продано на аукціонах та у газетних кіосках протягом перших декількох годин.

Більш того, читачі розкупили приблизно 4 млн примірників газети – тоді як регулярний наклад News of the World складав 2,9 млн примірників.

На інтернет-аукціоні eBay ставки за останній номер таблоїду досягнули £30, раніше ж ціна популярної британської суботньої газети складала £1.

За декілька днів до цього керівництво холдингу News Corporation, куди окрім інших медіа-гігантів входив і News of the World, повідомило, що всі отримані за продаж останнього номеру кошти будуть передані благодійним організаціям.

На обкладинці останнього номеру видання із 168-річною історією немає ні заголовків, ані статей. На фоні обкладинок минулих років редакція написала своїм читачам практично бітловську фразу: "Thank you & Goodbye".