УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Справа про вбивство журналіста Климентьєва отримала нову перспективу і буде розкрита - прокуратура

222
Справа про вбивство журналіста Климентьєва отримала нову перспективу і буде розкрита - прокуратура

У ході розслідування справи про вбивство редактора харківської газети "Новий стиль" Василя Климентьєва з'явилася нова інформація, котра дозволяє стверджувати, що справу буде розкрито. Так сказав прокурор Харківської області Геннадій Тюрін.

Видео дня

"Прокуратура області не є наглядовою організацією для Головного слідчого управління МВС України, яке здійснює розслідування, - сказав Г.Тюрін. - Тому я не можуть розкрити суть нової інформації. Але як керівник органу, що супроводжує хід розслідування на регіональному рівні, можу стверджувати, що справа отримала перспективу в плані розкриття."

До складу слідчої групи, зазначив Г.Тюрін, входять кращі фахівці з Києва та Харкова. Питання про припинення розслідування не постає, підкреслив він. Згідно із законом, пошуки людини, яка зникла, не обмежені у часі. Вони можуть бути припинені лише у зв'язку з виявленням або його тіла, котре зникло, а також за клопотанням рідних, що пов'язано, зокрема, з питаннями спадщини.

Як повідомлялося раніше, Василь Климентьєв пропав безвісти 11 серпня 2010 року. Порушено кримінальну справу за статтею "Умисне вбивство". У березні 2011 року міліція оголосила в розшук двох підозрюваних у причетності до його зникнення, причому один із них - колишній міліціонер. Із чотирьох версій злочину в розробці залишилася та, що пов'язана з професійною діяльністю журналіста. Газета "Новий стиль" здобула популярність через журналістські розслідування за тематикою корупції в силових структурах.