newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Пресс-служба Верховної Ради піарить благодійний фонд Литвина, який очолив його ж син

354
Пресс-служба Верховної Ради піарить благодійний фонд Литвина, який очолив його ж син

На офіційному інтернет-сайті Верховної Ради України опубліковане повідомлення про започаткування благодійного фонду Володимира Литвина, який покликаний допомагати мешканцям "рідного краю" спікера, і який очолив його ж син — Іван Литвин.

Як йдеться у повідомленні прес-служби, благодійний фонд під назвою "Майбутнє Полісся" з підтримки обдарованої молоді, студентів, учнів започатковано у Новоград-Волинському районі Житомирщини.

"За словами В.Литвина, головою правління новоствореного Фонду обрано Івана Литвина — сина голови Верховної Ради України. За словами керівника парламенту, саме Іван був ініціатором створення такого Фонду, який би об'єднав земляків у бажанні допомогти рідному краю.

Видео дня

Фонд передбачає започаткування стипендій В.Литвина, які призначатимуться учням, студентам, аспірантам за виявлені знання і старання, молодим талановитим художникам, музикантам, письменникам", — йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, провладна більшість у прийнятому нещодавно кошторисі на наступний рік вирішила додатково виділити з держбюджету 75 млн грн на округ, в якому на парламентських виборах-2012 збирається балотуватися саме спікер В.Литвин.