newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Нові правила для виборів уже вироблено - Лавринович

231
Нові правила для виборів уже вироблено - Лавринович

Робоча група при Президенті України завершила роботу над концепцією майбутнього закону про вибори народних депутатів.

Про це повідомляє прес-служба Мінюсту з посиланням на міністра юстиції, глави робочої групи Олександра Лавриновича.

Зазначається, що Віктор Янукович розглянув концептуальні пропозиції членів робочої групи щодо положень майбутнього закону та визначив позиції, на підставі яких рекомендує підготувати законопроект.

"Після розробки проект закону буде розглянутий робочою групою й міжнародними експертними установами та внесений главою держави до Верховної Ради", - зазначили у прес-службі.

Видео дня

За словами міністра, "концепція закону розроблялася за участю представників усіх депутатських фракцій Верховної Ради, позафракційних народних депутатів, представників міжнародних та вітчизняних неурядових організацій", йдеться у повідомленні.

"При цьому, значна частина пропозицій, врахованих главою держави, належала представникам опозиційних політичних сил та ОБСЄ", - наголосили у міністерстві.

Свої рекомендації щодо проекту виборчого кодексу дала Європейська комісія за демократію через право (Венеціанська комісія). Однак Олександр Лавринович розкритикував їх, заявивши, що з кожним роком у висновках комісії збільшується політична складова.