"Наша Україна": в Росії й досі бояться Ющенка

321
'Наша Україна': в Росії й досі бояться Ющенка

Голова Центрального виконкому партії "Наша Україна" Сергій Бондарчук висловив здивування публікаціями у деяких російських виданнях, в яких йому приписуються слова щодо нібито "виключення Ющенка з партійних виборчих списків". Про це повідомили в прес-службі "Нашої України".

Видео дня

За словами нашоукраїнця, нові підходи до формування партійного списку та висунення мажоритарників, з якими сьогодні виступає "Наша Україна", є важливим етапом оновлення партії.

Коментуючи значну кількість публікацій у російській пресі, де були перекручені його слова, політик зазначив: "Усе це виглядає так, ніби Росія вже включилася у передвиборні перегони в Україні на боці все того ж кандидата, що і в 2004 році. І в неї все той же ворог – Віктор Ющенко".

"Інформаційна кампанія, розгорнута у російській пресі, свідчить про те, що Кремль і далі боїться тих ідей, які відстоював помаранчевий Майдан – свободи, демократії, європейських цінностей. Російських очільників продовжує непокоїти можливість приходу до влади в Україні проукраїнських політиків, оскільки є розуміння тимчасовості і слабкості нинішньої владної команди. Кожен день її перебування при владі лише наближує повернення до влади нового покоління політиків, які поділяють цінності Майдану", – переконаний Сергій Бондарчук.

На думку Голови Центрвиконкому "Нашої України", російським ЗМІ було б куди доцільніше перейматися внутрішніми проблемами самої Росії, а не видавати бажане за дійсне у політичному житті України. "У разі продовження фальшування моєї позиції та позиції партії "Наша Україна", я залишаю за собою право звернутися до суду", – додав політик.

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ повідомляли про виключення Віктора Ющенка з партії.