УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Начальник Київського СІЗО не піде у відставку через Луценка

831
Начальник Київського СІЗО не піде у відставку через Луценка

Начальник Київського слідчого ізолятора Ігор Шейкін прокоментував інформацію у ЗМІ щодо його готовності піти у відставкку, якщо екс-міністру Юрію Луценку не нададуть медичної допомоги. Він заявив, що не вбачає підстав для заяв щодо його відставки у зв'язку з неналежним наданням медичної допомоги і ні до кого з приводу звільнення не звертався. Публікації щодо цього питання Ігор Шейкін розцінює як провокаційні та спрямовані на дестабілізацію роботи як установи, так і пенітенціарної системи взагалі. Про це повідомили у прес-службі Державної панітенціарної служби України.

Видео дня

"Хочу офіційно заявити, що надання медичної допомоги будь-якому засудженому та ув'язненому у Київському слідчому ізоляторі здійснюється у рамках діючого законодавства. З моменту надходження до СІЗО Юрія Луценка, особливо з моменту оголошення їм голодування, мною особисто та моїми підлеглими з ним неодноразово проводилися співбесіди, у ході яких роз'яснювалися пагубність та наслідки для стану його здоров'я такої поведінки. Постійно проводилися медичні огляди, у тому числі за ініціативи керівництва СІЗО, з дозволу слідчих та судових органів запрошувалися фахівці МОЗ України та здійснювалися медичні обстеження за межами СІЗО. Усі наші дії здійснювалися виключно у межах діючого законодавства", - йдеться у заяві Ігоря Шейкіна.

Начальник Київського слідчого ізолятора підкреслив, що у вирішенні усіх існуючих проблем бере активну участь керівництво Державної пенітенціарної служби України.

Нагадаємо, 1 вересня 2011 року дружина колишнього міністра МВС повідомила, що провідні спеціалісти МОЗ поставили її чоловіку діагноз "цироз печінки". Згодом цей діагноз було поставлено під сумнів.

9 вересня прес-секретар партії "Народна самооборона" Лариса Сарган повідомила, що лікарі підтвердили діагноз "цироз печінки" у екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Ірина Луценко поінформувала також, що стан її чоловіка погіршився. Згодом у СІЗО інформацію про погіршення здоров’я Юрія Луценка спростували.

15 вересня, після ультразвукового обстеження та комп’ютерної томографії органів черевної порожнини, лікарі визначили стан Юрія Луценка як задовільний.