На Новий рік українці найчастіше даруватимуть одяг та мобільні телефони

330
На Новий рік українці найчастіше даруватимуть одяг та мобільні телефони

Українців у передсвятковий шопінг найбільше цікавить одяг, мобільні телефони, побутова техніка, комп'ютери та автомобілі. Про це свідчить статистика запитів.

Видео дня

При цьому варто зазначити, що святкові закупки почались лише в грудні, тоді як минулого року подарунки почали вибирати вже у листопаді, пише Дело.

Згідно зі статистикою, попит на алкогольні напої, книги та білизну залишається поки на звичайному рівні. Решта сфер товарів демонструють типове передноворічне зростання попиту - в середньому 63%.

Примітним для 2011 року є значний ріст покупок через он-лайн-магазини. Свої новорічні покупки робити через Інтернет планують близько 10% споживачів.

Серед найпопулярніших передноворічних послуг - організація свят, побутові послуги, таксі, авіа- і залізничні перевезення, дизайн інтер'єру та кур'єрська доставка.

Як повідомлялось, цього року українці планують витратити на новорічні свята близько 3665 гривень, що практично на чверть більше, ніж торік. Тоді бюджет новорічного святкування становив 2970 грн.