newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Литвин: уряд поквапився з продажем "Укртелекому"

207
Литвин: уряд поквапився з продажем 'Укртелекому'

У зв’язку зі світовою фінансовою кризою ціна «Укртелекому» значно зменшилась, а тому в інтересах держави, уряду варто було б зачекати з продажем телекомунікаційного монополіста до тих пір, поки цей об’єкт знову був би у ціні, – переконаний Володимир Литвин.

Видео дня

«Були розмови, що «Укртелеком» коштує, десь у 5 разів дорожче, але оскільки відбулися кризові процеси у світі і, відповідно, відбувся процес знецінення об’єктів не лише в Україні, а і у світі внаслідок фінансово-економічної кризи. Очевидно, можна було б почекати, поки знову ці об’єкти будуть в ціні і тоді його продавати», - вважає голова парламенту.

Володимир Литвин запропонував, якщо в представників опозиції є сумніви щодо нових власників «Укртелекому», створити в парламенті Тимчасову слідчу комісію, яка б вивчила це питання.

«Коли говорять, що є сумніви то, очевидно, варто було б піти не те, щоб парламентськими зусиллями і можливостями встановити істину. Тому я пропоную, якщо потрібно, давайте створимо Тимчасову слідчу комісію, яка б вивчила це питання», - запропонував Володимир Литвин.

Нагадаємо, що Фонд державного майна України 11 березня, підписав з ТОВ «ЄСУ», дочірньою компанією австрійського концерну ЕPIC, договір купівлі-продажу 92,79% державного пакета акцій ТОВ «Укртелеком». Після цього у ЗМІ з’явилась інформація, що «Укртелеком» був придбаний кіпрською Epic Telecom Invest Ltd, засновники якої невідомі. Проте голова Фонду державного майна України Олександр Рябченко під час свого виступу у Верховній Раді заявив, що засновниками австрійського концерну EPIC є 5 фізичних осіб - громадян Австрії.