УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ландик пропонує журналістам сходити до церкви і покаятися. Відео

252
Ландик пропонує журналістам сходити до церкви і покаятися. Відео

Роман Ландик вважає, що деякі ЗМІ необ'єктивно подавали інформацію про нього. Про це він заявив під час вчорашнього судового засідання.

Видео дня

Зокрема, Романа Ландика обурив той, факт, що його називають "хлопчиком на утриманні".

За словами підсудного, він незадоволений висвітленням останніх подій, пов'язаних із ним, і телекомпанією, в якій він працював.

"Навіть телекомпанія, в якій я працював, дає на мене сюжет і каже: це не виправдовує його. А в чому я винен, я у вас хочу запитати. У чому? У тому, що я не зміг їй (Коршуновій — ред.) відповісти?" — сказав Ландик.

Пізніше він запропонував журналістам "покаятися".

"Скиньте з себе цей гріх, вибачтеся, якщо ви когось образили, якщо ви погано подумали, якщо ви навіть подумали, що так могло бути, як говорило слідство, якщо навіть на секунду подумали, що це правда. І вам стане легше, сходіть у церкву, поставте свічку. Правду говорити легко і приємно", — зазначив Роман Ландик.

Раніше Роман Ландик обіймав одну з керівних посад у луганській НТРК "ІРТА". Почесним президентом телекомпанії є батько Романа — народний депутат Володимир Ландик.

Нагадаємо, Романа Ландика звинувачують у хуліганстві. Скандал спалахнув після того, як в Інтернет потрапило відео, на якому Ландик в ресторані кидається з кулаками на молоду дівчину, а пізніше починає тягати її за волосся по підлозі.

31 жовтня стало відомо, що Коршунова уклала мирову угоду з Ландиком. Однак Міністерство внутрішніх справ заявило, що відмова побитої Марії Коршунової від претензій до підозрюваного в цьому побитті Романа Ландика не впливає на притягнення його до кримінальної відповідальності в справі про хуліганство. Тарас Чорновіл висловлював припущення, що за кримінальною справою проти Ландика стоїть Олександр Єфремов.

Сам Роман Ландик в організації репресій відносно нього також звинуватив народного депутата України, голову фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова.

Пізніше батько Романа Володимир Ландик заявив, що слова його сина були продиктовані образою.