newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Комп'ютерний клас для бездомних з'явився у Києві

357
Комп'ютерний клас для бездомних з'явився у Києві

За підтримки Microsoft Ukraine 1 вересня в Києві відкрився перший в Україні комп'ютерний клас для бездомних, а також нарко- і алкозалежних людей.

Видео дня

Артем Макєєв, президент Всеукраїнського благодійного фонду "Соціальне партнерство", каже, що комп'ютерний клас створений для інтеграції в соціум людей, яких суспільство відсунуло на узбіччя життя. У класі, де відвідувачів безкоштовно навчатимуть основам програмування, бездомні, наркомани і алкоголіки зможуть опанувати спеціальності веб-дизайнера і програміста, що, можливо, допоможе їм повернутися до повноцінного життя, говориться в повідомленні прес-служби фонду.

За словами президента фонду, програма занять розрахована на 8 курсів, закінчивши які слухачі, в разі успішної здачі іспитів, отримають сертифікати програми Microsoft Unlimited Рotential.

На даний момент комп'ютерний клас, ремонт якого робили самі безпритульні, розрахований на 10 навчальних місць. Навчати відвідувачів будуть дипломовані фахівці.

Артем Макєєв каже, що відкриття комп'ютерного класу для бездомних є одним з етапів глобальної стратегії "Соціального партнерства", суть якої полягає у соціалізації людей через оволодіння ними нових професій. Цей підхід вже виправдав себе при реалізації проектів у Благодійному центрі "Стефанія" і реабілітаційному центрі "Восток". На думку президента фонду, впровадження такого підходу на державному рівні в значній мірі допомогло б вирішити проблеми осіб без певного місця проживання, а також наркоманів і алкоголіків, які хотіли б повернутися до нормального життя.

Microsoft Ukraine надала для проекту ліцензійне програмне забезпечення. Також ініціатива була підтримана проектом IDEA "Відкритий світ інформаційних технологій", що надала пакет навчальних програм, і "Правекс-банком", який забезпечив клас комп'ютерами, меблями та оргтехнікою.