newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Китайські екологи звинуватили Apple у забрудненні довкілля

333
Китайські екологи звинуватили Apple у забрудненні довкілля

Американський концерн Apple Inc готовий обговорювати проблеми забруднення довкілля його підприємствами у Китаї з місцевими природоохоронними організаціями. Останні звинуватили гігант у створенні загрози здоров'ю людей.

Видео дня

"Нам буде цікаво послухати, що ж ви виявили у зв'язку з нашими заводами-постачальниками", - відповіли представники компанії в електронному листі Інституту суспільних справ і довкілля, неурядовій організації з Пекіну, яка спільно з п'ятьма іншими структурами протягом семи місяців шукала сліди завдання шкоди екології світовим брендом.

У поле зору екологів потрапили 27 підприємств-постачальників і підприємств зі складання продукції бренда Apple в материковій частині Китаю, які ніби забруднюють води великих річок, грунт і повітря з'єднаннями важких металів. Крім того, в лютому 2011 року виник скандал із отруєнням 137 працівників компанії Wintek в Сучжоу, постачальника Apple, речовиною н-гексан, що використовується для чищення екранів IPad і IPhone.

Від виробників природоохоронні організації вимагають поки що одного - визнати відповідальність за завдану шкоду. Apple, більшість продукції якого випускається саме в Китаї, раніше ніяк не реагував на подібні обвинувачення. Цього разу представники компанії відповіли, що вона дотримується принципу "підтримки найвищих стандартів соціальної відповідальності й створення безпечних умов роботи, а також використання чистих технологій скрізь, де б не вироблялися продукти Apple".