newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Гриценко: вбиваючи робочі місця, уряд не дає людям жодної перспективи на виживання

243
Гриценко: вбиваючи робочі місця, уряд не дає людям жодної перспективи на виживання

"Коли дві третини українців живуть у злиднях, це принизливо для європейської країни, і розумна влада повинна зробити з цього висновки", - вважає голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

Видео дня

Він заявив, людина може або жити, і тоді в неї є можливість думати про національні ідеї, освіту, дітей, або ж виживати, як зараз робить більшість громадян України. Народний депутат упевнений, для того, щоб людям жилося краще, перше з чого потрібно починати – створення робочих місць.

"Мені прикро, що зараз багато сімей розірвані через необхідність виїжджати закордон на заробітки. І це в той час, коли, завдяки пов’язаним кредитам уряду, залізничні сполучення та автошляхи будують китайці та турки", - зазначив голова "Громадянської позиції".

Він також порадив владі зупинити контрабанду, яка вбиває конкуренцію на вітчизняних ринках, а, відтак, і самих підприємців.

"Уряд, який вбиває робочі місця, не дає людям жодної перспективи на виживання", - наголосив Анатолій Гриценко.

Народний депутат вкотре нагадав, що за рік роботи уряду Януковича-Азарова безробіття в країні зросло на 30%. Це, на його думку, мало б спонукати до відставки прем’єр-міністра, міністра економіки та міністра соціальної політики, однак "вони натомість просувають вбивчу Пенсійну реформу".

Анатолій Гриценко відзначив, для того, щоб підняти соціальні стандарти, щоб кожна людина не виживала, а мала за що дати дітям освіту, виписати газету тощо, гроші в бюджеті є.

"Варто лише пригадати, як у травні цього року 24 млрд гривень боргів списали українським олігархам. Ще одним рішенням Януковича 36 млрд віддали Дмитру Фірташу. Оборудка міністра Бойка з буровою установкою обійшлася країні на 150 млн доларів дорожче. Тож гроші в країні є", - підкреслив народний депутат.