Гриценко: для Януковича скасування техогляду – це піар-акція

279
Гриценко: для Януковича скасування техогляду – це піар-акція

"Вперше законопроект про скасування техогляду я зареєстрував у 2009-му році. Вдруге – у 2010-му, але за нього проголосували нуль регіоналів, нуль комуністів і нуль литвинівців",- пригадує голова парламентського Комітету з питань нацбезпеки та оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

"Місце сидіння визначає точку зору", - вважає Анатолій Гриценко, зауваживши, що Віктор Янукович вніс свій законопроект про скасування техогляду буквально за два тижні після того, як правляча коаліція провалила аналогічний законопроект самого Анатолія Гриценка.

"Для мене цей законопроект був логічним, і мої дії були послідовними: припинити знущання над 9 мільйонами приватних водіїв і підрубати один із коренів загальнонаціональної корупції, яка вимірювалася 100 мільйонами доларів щорічно, причому це мінімальна оцінка. Для Януковича, який дав команду не підтримувати мій законопроект, але тут же одразу вніс свій, аналогічного змісту, скасування техогляду - це піар-акція з метою дещо пом’якшити ті болючі удари, які він наносить суспільству змінами до податкового чи пенсійного законодавства", - переконаний Анатолій Гриценко.