Fitch знизив прогноз по рейтингу США до "негативного"

4

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings переглянуло прогноз кредитного рейтингу США до "негативного", підтвердивши при цьому найвищий кредитний рейтинг країни на рівні ААА, повідомляють американські ЗМІ.

Також агентство переглянуло у бік погіршення прогноз по рейтингу найбільших американських агентств іпотечного кредитування Fannie Mae і Freddie Mac. "Негативний" прогноз по рейтингу означає 50-відсоткову ймовірність його зниження протягом найближчих двох років.

Зниження прогнозу по рейтингу Fannie Mae і Freddie Mac пояснюється їх прямою залежністю від економіки США, зокрема, у питанні фінансування їх операційної діяльності. У зв'язку з цим аналітики Fitch вважали за доцільне привести прогнози по рейтингу цих компаній у відповідність з прогнозом по суверенному рейтингу.

Негативний погляд відображає падіння впевненості Fitch в тому, що тимчасові фіскальні заходи необхідні для сталого місця США у фінансовій сфері і зможуть гарантувати збереження рейтингу ААА в майбутньому. В агентстві просто не впевнені щодо подальшого розвитку економіки США, навіть незважаючи на те, що вона залишається досить сильною.

Нагадаємо, у серпні 2011 року кредитний рейтинг США знизило агентство Standard & Poors з ААА до АА + на тлі кризи з держборгом США, коли Конгрес буквально в останній день прийняв закон про підвищення планки держборгу, без якого найбільша економіка світу могла б допустити технічний дефолт.

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель" на Facebook, следите за обновлениями!

Наши блоги

Последние новости

Загрузка...