newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Більшість українців бачать в арешті Тимошенко політику

303
Більшість українців бачать в арешті Тимошенко політику

27% українців вважають, що Юлія Тимошенко ув’язнена за кримінальні злочини. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

38% опитаних вважають, що Юлія Тимошенко опинилась в тюрмі через її політичну діяльність, 19% респондентів дотримуються думки, що ув’язнення Тимошенко спричинено і її політичною діяльністю, і кримінальною.

Таким чином, більше половини опитаних – 57% – не виключають політичних причин у ув’язнення Юлії Тимошенко, й, одночасно, близько половини виборців – 46% – не виключають наявності в цьому причин кримінальних.

Видео дня

Довідка. Методом інтерв'ю було опитано 2037 респондентів, що мешкають в усіх областях України, у Криму та у Києві за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Як повідомлялось, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва визнав Тимошенко винною в перевищенні повноважень під час підписання газових контрактів з РФ, що завдало шкоди державному бюджету на суму 1,5 млрд грн. Підсудну позбавили волі на сім років, їй також заборонили впродовж трьох років після звільнення обіймати посади в органах державної влади, пов’язані з виконанням організаційно розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків.