Без робочих місць демократія неможлива - Гриценко

312
Без робочих місць демократія неможлива - Гриценко

Лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко заявив на прес-конференції у Сумах, що людина, яка не має роботи, не може відстоювати свої конституційні права.

Видео дня

"Людина, яка не має робочого місця – виживає і не може проявляти свою громадську активність, рішуче відстоювати свої конституційні права", - вважає Анатолій Гриценко.

Анатолій Гриценко звернув увагу на те, що уряд Віктора Януковича останнім часом більше дбає про добробут і демократію не українців, а громадян інших держав.

Він навів приклади, коли під прапором Євро-2012 у Львові автомобільні дороги будують турки і македонці, що спричиняє втрату робочих місць для українців. Іншим прикладом Анатолій Гриценко назвав укладання угоди між Україною і Китаєм щодо будівництва залізничного сполучення між Києвом і Борисполем. Згідно з угодою, китайський кредит надається під гарантії уряду і відповідно включається до видаткової частини українського бюджету. Крім того, матеріали, технології і робочі місця будуть китайськими, що також призведе до втрати робочих місць для українців.

"Уряд України повинен дбати про створення робочих місць, підвищення добробуту і зміцнення засад демократії громадян нашої країни, а не для турків, китайців, македонців чи громадян інших держав. Це абсолютно згубна політика", - підкреслив Анатолій Гриценко.

Серед напрямів здолання безробіття Анатолій Гриценко назвав відмову від отримання державних кредитів під гарантії уряду, рішучу боротьбу з контрабандою, зменшення податкового тиску на підприємців.

А також – "скорочення не менш, ніж на третину кількості контрольних органів, які щодня мордують бізнес. Через таку "роботу" лише за рік було згорнуто десятки тисяч підприємств, насамперед, малих і середніх, які є основою для середнього класу і зміцнення демократії в нашій країні".