УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Хто з українців стане безробітним у 2012-му?

240
Хто з українців стане безробітним у 2012-му?

Білим комірцям стане ще важче знайти роботу у 2012 році, прогнозують ЗМІ. Цьогоріч друга хвиля кризи, накривши Європу, може дістатися й України.

Видео дня

Експерти очікують масові скорочення у багатьох секторах. Першими кризу відчують банкіри, страхувальники та будівельники. Скоротять представників робочих спеціальностей низької кваліфікації. А зберегти своє місце вдасться тим фахівцям, хто за низьку зарплатню буде готовий виконувати більший обсяг роботи.

Вже зараз багато категорій шукачів роботи мають великі проблеми. Але навіть якщо поталанить, і робота знайдеться, на лояльність роботодавця годі розраховувати.

Загальні тенденції такі: компанії та підприємства зроблять політику трудових відносин ще жорсткішою. Звільнення будуть безповоротними, і ні про які неповні робочі дні не йтиметься.

Ті, хто залишаться, муситимуть виконувати більше роботи за рахунок звільнених працівників. А у разі прийняття на роботу нового персоналу керівники будуть, як і раніше, віддавати перевагу "універсальним кандидатам".