УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Рівень безробіття в країнах ЄС досяг найвищого рівня - Єврокомісія

1,1 т.
Рівень безробіття в країнах ЄС досяг найвищого рівня - Єврокомісія

Рівень безробіття в країнах Європейського Союзу наприкінці 2011 року досяг найвищого історичного рівня та становить 9,8%. Про це йдеться в оприлюднених у вівторок у Брюсселі результатах щоквартального дослідження Єврокомісії "Безробіття та соціальна ситуація в ЄС".

Видео дня

"Починаючи з весни 2011 року, безробіття неухильно зростає та досягло історичного найвищого рівня у 9,8%, незважаючи на вжиті заходи", - констатує Єврокомісія. Найбільш враженими цим негативним чинником виявилися молодь, низькокваліфіковані працівники та мігранти. Окрім цього, зросла кількість людей, які змушені працювати неповний робочий день, а також таких, що є працездатними, але взагалі не намагаються знайти роботу.

На тлі зростання рівня безробіття Єврокомісія констатує негативний показник економічного зростання у країна-членах, що знизився за рік від 1,7% до 1,4%. "Бідність також зростає у країнах-членах. Особливу групу ризику складають молодь, діти та одинокі батьки", - йдеться у висновках керівної інституції Євросоюзу.