, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Шлапак закликає КМДА затвердити Гімн Києва

23

Історична спадщина столиці залишатиметься неповною, а відзначення Дня Києва не до кінця урочистим, доки місто не отримає свого офіційного Гімну. Про це зазначила Голова гуманітарної Комісії Київради Алла Шлапак під час прес-конференції, що відбулася в ІА "Голос.UA".

За словами депутата, виправити цю ситуацію дуже легко, зважаючи на те, що самі кияни визначилися зі своїми вподобаннями ще минулого року.

"Виконавчому органу потрібно, нарешті, зробити реальні кроки, аби Київ отримав свій Гімн. Насправді, справа лише за кількома організаційними моментами. Минулого року під час обговорення більшість киян висловилися в підтримку пісні "Як тебе не любити, Києве мій", автором якої є Дмитро Луценко. Ми всі добре знаємо цю композицію – вона й справді уособлює і велич, і красу нашого міста", - зазначила Алла Шлапак.

Депутат закликала виконавчий орган не зволікати, і висловила сподівання, що у наступному 2014-му році столиця у свій день народження уже матиме офіційний Гімн.

"Дуже хочеться, щоб у місто поверталися традиції душевного, висококультурного, інтелектуального відзначення Дня Києва, щоб це свято залишало теплий спомин в душі кожного мешканця і гостя столиці", - додала Алла Шлапак.

Нагадаємо, у минулому 2012 році, за підтримки Алли Шлапак побачила світ збірка творів Дмитра Луценка, які друкувалися вперше. Особливістю видання є те, що окрім віршів, воно містить й ноти до кожного твору.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Персона:

Наши блоги