newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Держпідприємництво не розширило повноваження Укртрансінспекції

219
Держпідприємництво не розширило повноваження Укртрансінспекції

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху)" розроблений Укравтодором.

Законопроект не може бути погоджений у даній редакції, оскільки він передбачає розширення повноважень Укртрансінспекції, надавши їй право зупиняти транспортний засіб для проведення контрольного зважування. А це фактично дублює повноваження співробітників МВС, що суперечить Національному плану дій на 2012 рік.

Крім того, зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, що пропонуються розробником, не узгоджуються із метою розробки проекту – удосконалення державного контролю за перевезенням небезпечних вантажів автомобільними дорогами загального користування.

Видео дня

Натомість, законопроект передбачає нову редакцію статті 132-1 КУпАП, згідно з якою передбачається встановити відповідальність за порушення правил перевезення та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами.

Є незрозумілим, які саме діяння підпадають під дію вищезазначеної норми, і порушення яких саме правил перевезення тягнуть за собою адміністративну відповідальність.