УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

22 червня Львів дав дуже добрий приклад всій країні - Наливайченко

243
22 червня Львів дав дуже добрий приклад всій країні - Наливайченко

"22 червня Львів дав дуже добрий приклад країні. Це – заслуга міської громади і її мудрої, виваженої позиції. Потенційний конфлікт не допущено, а ситуація розв’язана достойно, на користь всієї країни", - заявив голова Політичної ради "Нашої України" Валентин Наливайченко, коментуючи події 22 червня.

"Я дуже радий, що львів’яни дуже вправно поставили на місце всіх недоброзичливців. Люди здатні протидіяти будь-яким провокаціям, якщо об’єднані навколо спільних цінностей", - підкреслив Валентин Наливайченко.

"Нам постійно підкидають теми конфліктів. І справа не в провокаторах. Головна проблема – у владі, яка спочатку ображає міську громаду, потім мудрість людей видає за свою, а насправді заохочує і сприяє протистоянню: мовляв, "їдьте-їдьте, дорогі чорносотенці, до Львова, а ви, львів’яни, зустрічайте їх по-європейськи, показуйте свою гостинність". Це – лукава політика, яку розуміють і перекреслюють всі розумні і зважені люди", - підкреслив голова політради "Нашої України".

"Українська громадськість – мудра. Серед наших людей – великий запит на альтернативу і брехунам, і бандитам, і провокаторам. Я впевнений, що така альтернатива є, і вона переможе, бо відповідає мудрості і розсудливості нашого народу", - переконаний Валентин Наливайченко.