newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Янукович не допустить розподілу країни

192
Янукович не допустить розподілу країни

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович, визнаний Центральною виборчою комісією переможцем виборів президента, вважає неприпустимим розміщення партійної символіки на будівлях органів місцевої влади.

Видео дня

Про це говориться в повідомленні прес-служби ПР.

"В окремих містах і селах мають місце випадки, коли на державних установах разом з державним прапором вивішують стяги тієї політичної сили, яка в даній місцевій раді має більшість. Така практика є неприпустимою", - передає прес-служба слова Януковича.

При цьому він відмітив необхідність припинення спроб її розміщення.

"В Україні є один державний прапор, один герб, один гімн. І Україна у нас одна. Будь-які спроби окремих політичних партій - провладних або опозиційних - вивішувати на будівлях органів місцевої влади разом з державним прапором партійні стяги потрібно рішуче присікати і заборонити раз і назавжди", - підкреслив він.

У зв'язку з цим Янукович відмітив, що він не допустить розподілу країни у такий спосіб.

Нагадаємо, що в липні 2009 року Кабінет міністрів запропонував Верховній раді заборонити використання або імітування зображення державного прапора в символіці політичних партій, профспілок, громадських об'єднань і рекламі, повідомляють Подробности.