newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Слухання ВАСУ по виборах можуть відбутися в прямому ефірі

186
Слухання ВАСУ по виборах можуть відбутися в прямому ефірі

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не перешкоджатиме трансляції на українських телеканалах УТ- 1 і "5 каналі" засідань Вищого адміністративного суду України, який розглядає скаргу Юлії Тимошенко на встановлення результатів президентських виборів. Про це сказав перший заступник глави Нацради Андрій Мирошниченко на брифінгу в Києві.

Видео дня

"Я думаю, що жодних проблем з дозволом з боку Нацради не буде, оскільки ми розуміємо, що це дійсно подія, яка може викликати резонанс і інтерес у глядачів", - сказав він.

При цьому Андрій Мирошниченко підкреслив, що УТ- 1 як державний телеканал зобов'язаний транслювати державні заходи. Проте зважаючи на зміну концепції трансляції керівництво телеканалу зобов'язане звернутися в Нацраду з листом, в якому буде виражено прохання змінити формат мовлення, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Таких листів до нас доки не поступало, і в даному випадку це питання знаходиться поза нашою компетенцією і нашою відповідальністю", - додав він.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко оскаржила рішення Центральної виборчої комісії України за підсумками президентських виборів.

Команда Юлії Тимошенко зажадала телетрансляції розгляду справи у ВАСУ і звернулася до керівництва УТ- 1 і "5 каналу" забезпечити таку трансляцію, повідомляє MIGnews.