newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Тігіпку прем'єрство ще не пропонували

141
Тігіпку прем'єрство ще не пропонували

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко заявив, що не отримував пропозиції від Віктора Януковича очолити уряд. Про це він сказав увечері в понеділок в ефірі телеканалу ICTV.

Видео дня

"Ніякої пропозиції від Віктора Федоровича я ще не отримував. Якщо буде пропозиція, я її прийматиму, і добре розумітиму, що зараз треба буде робити абсолютно непопулярні речі, і все одно це треба буде робити", - заявив політик.

"Є і інший розрахунок, політичний. Спочатку потрібно зробити непопулярні реформи. Десь через 2-3 року вони почнуть давати свої результати", - відмітив Тігіпко.

"Спочатку ти можеш втратити довіру, а потім розумний виборець, розумні люди скажуть: так, країні це було треба. Якраз прийде 2015 (рік чергових виборів президента). Можливо, і непогано буде", - вважає Тігіпко.

В той же час політик заявив: "Я не шукаю працевлаштування, у тому числі на посту прем'єра".

"Якщо я піду на таку посаду, якщо буде така пропозиція, то я піду тільки після того, як президент разом зі мною візьме певні зобов'язання і підтримає ті реформи, які належить зробити", - відмітив він.

"Місяць можна говорити, що це Тимошенко винна, ну ще два місяці. На третій місяць - це вже усі проблеми будуть Януковича. Ейфорія швидко пройде, і країна буде за спиною", - підкреслив Тігіпко.

Він вважає, що у нього "напевно є" якісь розбіжності з Януковичем. "У деталі доки не доходили, тому що не було пропозиції. Була пропозиція: ти прем'єр, покажи програму. Я готовий до такої розмови", - сказав політик.

"Не можу сказати, що президентові і треба було б особливо вникати в ці речі. Звичайно, президент захоче, можливо, трохи збоку залишитися. Це нормально", - відмітив Тігіпко.

"Але він повинен забезпечити підтримку більшості в парламенті, тому що його фракція дуже серйозно впливає на ці речі, і, принаймні, не заважати якимись своїми указами, а навпаки сприяти", - заявив він.

Як відомо, раніше Віктор Янукович заявив, що не виключає кандидатуру Тігіпка на посаду прем'єра, пишуть Подробности.