newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

ПР попросила Генпрокуратуру зайнятися Луценком і Турчиновим

342
ПР попросила Генпрокуратуру зайнятися Луценком і Турчиновим

Депутати від Партії регіонів звернулися в Генеральну прокуратуру відносно правової оцінки заяв першого віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова та міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Видео дня

Про це 15 лютого на брифінгу повідомив заступник голови Партії регіонів, народний депутат Борис Колесніков.

Зокрема, за його словами, юридична служба партії і народні депутати звернулися з листом до генерального прокурора Олександра Медведька з проханням вивчити висловлювання Турчинова і Луценка відносно фальсифікації виборів.

На думку регіоналів, в цих заявах знаходяться ознаки складу злочину по статті 383, частина 2 (свідомо помилкове повідомлення про злочин, в якому створюються штучні докази) Кримінального кодексу України.

Також Колесніков відмітив, що сьогодні йде масове підштовхування людей до здійснення неправомірних дій. Зокрема, стверджує він, людей змушують писати заяви про порушення на виборах, що також може підпадати під вищезгадану статтю Кримінального кодексу.

Колесніков підкреслив, що на сьогодні суди розглянули 87 позовів відносно фальсифікації на виборах, і усі позови відхилені. Тобто, виграла Партія регіонів, сказав депутат, як пише УНІАН.