Батьківщина - Свободі: Рота дерти і плуга перти – різні речі

Батьківщина - Свободі: Рота дерти і плуга перти – різні речі

Партія «Батьківщина», яка у західних областях України поступилася електоральною підтримкою ВО «Свобода», не бачить у такій ситуації жодної проблеми. Про це в ексклюзивному інтерв’ю сайту «Обозреватель» заявив заступник голови фракції БЮТ у Верховній Раді Сергій Сас.

Видео дня

«На тлі слабкої влади, яка не користується підтримкою, завжди з’являються крайні праві або ліві рухи. Така перемога стане проблемою для самої «Свободи». Чому? Бо, знаєте, є такий дещо брутальний вислів про те, що рота дерти і плуга перти – це різні речі. В тих регіонах, де вони перемогли, їм треба буде показувати, наскільки вони готові здійснювати ефективну владу. А тут у мене є чималі сумніви. Бо мітингова політика немає нічого спільного з управлінням державою», – заявив народний депутат.

Водночас він зауважив, що його політична сила, як і раніше, готова працювати з усіма антивладними структурами, навіть не дивлячись на певні претензії, які має БЮТ до «Свободи»:

«Інколи у тих виданнях, які розповсюджувала «Свобода», нас виставляли у не зовсім хорошому світлі. Але то були вибори, і кожен боровся як міг. Зараз вибори закінчились…». Співпрацю зі «Свободою» БЮТ аж ніяк не виключає, наголосив Сас.

Повний текст інтерв’ю Сергія Саса читайте незабаром.