newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

"Юліну тисячу" обіцяють перенести на 2010 рік

198
'Юліну тисячу' обіцяють перенести на 2010 рік

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що має намір продовжити видачу компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР в 2010 році.

Видео дня

Про це Тимошенко сказала сьогодні, виступаючи на всеукраїнській нараді з керівниками Держкомзему та органів місцевого самоврядування.

"Коли ми почали виплачувати тисячу гривень вкладникам (Ощадбанку СРСР), чиновники поставили нам шлагбаум через заборону постанов уряду, заборону змін до закону про держбюджет. Тим не менше, з 8,5 млн осіб - 6,5 млн осіб отримали тисячу гривень як перший транш, і ми через 4 місяці знімемо цей шлагбаум ", - заявила прем'єр-міністр.

Раніше повідомлялося, що заплановані на 2009 рік виплати населенню компенсацій за вкладами Ощадбанку СРСР почнуть здійснюватися на початку червня поточного року. 22 травня уряд прийняв постанову про виплату в 2009 році громадянам України компенсації втрат від знецінювання грошових заощаджень, вкладених до Ощадбанку СРСР на суму 250 млн гривень, пише "Новинар".

Нагадаємо, в грудні 2007 року Тимошенко запевнила, що піде з посади голови уряду, якщо за два роки їй не вдасться повернути громадянам їх заощадження в Ощадбанку СРСР.