newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ющенко до Тимошенко: навіщо ви збрехали суспільству?

177
Ющенко до Тимошенко: навіщо ви збрехали суспільству?

Президент України Віктор Ющенко закликає Кабінет міністрів надати докази корупційних дій колишнього міністра оборони Юрія Єханурова та колишнього міністра транспорту та зв’язку Йосипа Вінського.

Видео дня

Як передає УНІАН, про це Президент повідомив, відкриваючи сьогодні чергове засідання Ради національної безпеки і оборони.

Ющенко зазначив, що уряд недостатньо уваги приділяє боротьбі з корупцією та злочинністю. Разом з тим він нагадав підстави для звільнення деяких колишніх міністрів. Зокрема, Ющенко поставив питання, за що був звільнений екс-міністр оборони Єхануров, і, сам же, на нього відповідаючи, сказав – за корупцію.

При цьому Президент закликав прем’єр-міністра, яка раніше висунула такі звинувачення на адресу Єханурова, «покласти на стіл докази цього». «Навіщо ви збрехали суспільству?» - запитав Ющенко. Він нагадав, що такі самі звинувачення були висунуті й екс-міністру транспорту Вінському.

Ющенко назвав подібні дії прем’єр-міністра антиукраїнськими, додавши, що таким чином безпідставно були звільнені зі своїх посад керівники, які дійсно займали державницьку позицію.